Eric Lundgren oljemålning

434660

ERIC LUNDGREN (född 1906): Göteborgshamnv, signerad Eric Lundgren, olja på duk, ca 50x60 cm

Eric Lundgren oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3036749
3025845
3036745
3025845
3036739
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.