Träsnitt Eisen

434659

TRÄSNITT, Japan, 17/1800-tal, Ikeda Eisen, figurscen, bladmått ca 38x25 cm, oramad

Smärre fläckar o skador

Orientaliskt, Konst

Träsnitt Eisen
Budhistorik (6 bud)
3020920
550
3011741
500
3011741
3010028
3011735

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.