efter Matisse

434657

HENRI MATISSE, efter, Nu bleu, signerad och daterad i trycket, 57x43 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

efter Matisse
Budhistorik (53 bud)
3039386
7 200
3039380
7 000
3039374
6 800
3039370
6 600
3039366
6 400

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.