Karmstolar

434656

KARMSTOLAR, 3 st, 1950/60-tal, sitsar i svart konstläder

Slitage

Rum 17

Karmstolar

Budhistorik (9 bud)
3021654
650
3021422
600
3021135
550
3021420
550
3021135
500

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.