Karmstolar

434655

KARMSTOLAR, 4 st, 1950/60-tal, sitsar i svart konstläder

Slitage

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (7 bud)
3021120
600
3021127
550
3021120
500
3020817
450
3020592

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.