Orientmatta

434649

ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai/ Afshar?, ca 233x165 cm

Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (6 bud)
3021542
3021438
3014396
1 800
3014394
600
3012947
550

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.