Salvador Dali

434645

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen: "Don Josés Flower Song", signerad, färglitografi på japanpapper, numrerad Q/J, ca 54x43 cm

Litteratur: Michler/Löpsinger 1312

Rum 9

Salvador Dali

Budhistorik (13 bud)
3024349
3 200
3021709
3018355
2 800
3017379
2 600
3016860
2 400

Slutpris SEK:
3 200
326 EUR, 394 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.