Marianne Ågren Modevisning

434637

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Modevisning", signerad, olja på duk, ca 96x97 cm

Rum 21

Marianne Ågren Modevisning

Budhistorik (7 bud)
3025300
4 400
3025299
4 200
3024058
3024055
3 600
3021305
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.