Marianne Ågren Vallmo

434636

MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Vallmo", signerad, olja på duk, ca 99x36 cm

Fack 36

Marianne Ågren Vallmo

Budhistorik (10 bud)
3024296
3024278
1 800
3023767
1 400
3022567
1 300
3019126

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.