Väggspegel rokoko

434632

VÄGGSPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld, kvicksilverfolierat glas, krönet med dekor av rocaille, ca 43x24 cm

Speglar

Rum 10

Väggspegel rokoko

Budhistorik (6 bud)
3019735
3 200
3018141
3008992
3008918
3008648

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.