Karmstol

434629

KARMSTOL,i ek, omkring 1900, skuren dekor i ryggen, sitthöjd 48, rygghöjd 89 cm

Skador och lagningar

Rum 4

Karmstol

Budhistorik (17 bud)
3021266
3 400
3021264
3 200
3021262
3021260
2 800
3020802
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.