Karmstolar

434627

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gotisk stil, ek, låda i ragen samt rygg med skrivskiva, sits och rygg med läderklädsel, sitthöjd ca 46 cm, nyckel finns

Smärre slitage, delar saknas samt den ena skivan saknar stöd

Ändringar/tillägg
Nyckel hämtas i Utlämningen

Rum 12

Karmstolar

Budhistorik (1 bud)

3012945
2017-01-16 23:01:21

2017-01-21 kl 13:32
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.