Stolar

434626

STOLAR, 6 st, 1900-talets första kvartal, mahogny, delvis etikettmärkta Myrstedt & Stern, Stockholm, sitthöjd ca 43 cm

Slitage och fläckar, en stol med lagning

Hylla 9

Stolar

Budhistorik (2 bud)

3020750
3017721

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.