Eric Hallström

434620

ERIC HALLSTRÖM (1893-1946):
"Vas med blommor", signerad och daterad Eric Hallström 1920, olja på pannå, ca 36,5x27,5 cm

UTSTÄLLD: Liljevalchs Konsthall, Stockholm, "Eric Hallström, Retrospektiv Separatutställning ", 16 mars - 14 april 1946, kat nr 39.

Eric Hallström

Budhistorik (14 bud)
3022508
14 000
3022674
13 500
3022508
12 500
3022672
12 000
3022508
11 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.