Carl Johansson oljemålning

434619

CARL JOHANSSON (1863-1944): Skogstjärn, signerad Carl Johansson och daterad 1939, olja på duk, ca 46x58 cm

Fuktmärken

Fack 48

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3020617
3010399

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.