Friedrich Jürgenson friedrich

434607

FRIEDRICH JÜRGENSON (1900-tal): Novemberkväll över Mälaren, signerad, etikettmärkt à tergo daterad 1948, pastell, ca 66x89 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Friedrich Jürgenson friedrich

Budhistorik (16 bud)
3020302
3020632
1 400
3020302
1 300
3020631
3020302

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.