Camille Léopold Cabaillot-Lasalle

434606

CAMILLE LÉOPOLE CABAILLOT-LASSALLE (1839-?): Interiör med far och flicka, signerad och daterad 1878, olja på pannå, ca 46x40 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
3015244
4 200
3009296
3009295
3008464
1 600
3008463

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.