Spegel med konsolbord England

434603

SPEGEL med konsolbord, nyrenässans, 1800-talets slut, England, svärtad dekor, spegelns mått ca 202x95 cm

Slitage, lagning på listkant, krön saknas

Speglar

Rum 8

Spegel med konsolbord England

Budhistorik (3 bud)

3020598
1 600
3012145
3012144

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.