Lerkärl

434601

LERKÄRL, 6 st, 16/1800-tal, höjd ca 10-25 cm

Skador/bortfall

Diverse, Allmoge

Monter 24

Lerkärl

Budhistorik (29 bud)
3021367
3 400
3021390
3 200
3021367
2 800
3021384
2 600
3021367
2 400

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.