Lerkärl

434600

LERKÄRL, 4 st, 16/1700-tal, höjd ca 8-16 cm

Skador/bortfall

Diverse, Allmoge

Lerkärl

Budhistorik (15 bud)
3021617
2 400
3021629
3021617
1 900
3021625
1 800
3021617
1 400

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.