Flaskor

434599

FLASKOR, 9 st, 1700-tal, grön glasmassa, höjd ca 16-28 cm

Omfattande skador

Diverse, Glas, Allmoge

Monter 24

Flaskor

Budhistorik (24 bud)
3021699
1 900
3021685
1 800
3021685
1 700
3019880
1 600
3017515

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.