Flaskor 1700-tal

434597

FLASKOR, 2 st, glas, 1700-tal, grön glasmassa, höjd ca 17-19 cm

En flaska med lagningar

Diverse, Glas, Allmoge

Monter 23

Flaskor 1700-tal

Budhistorik (20 bud)
3020949
1 600
3019864
3020945
3019864
1 400
3020942
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.