Lena Cronqvist

434591

LENA CRONQVIST (född 1938): Ett drömspel, signerad och numrerad Lena Cronqvist, 54/170, bladmått 73x53 cm, oramad

Hörnskada

Rum 9, Vagga 3

Lena Cronqvist
Budhistorik (2 bud)

3021043
3010727

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.