Brosch kamé

434585

BROSCH, oädel metall, kamé, skurna klassiska kvinnoansikten av lava i olika färger samt en av korall, delvis 1800-tal, höjd 4 cm

Tennlödningar, omarbetad, fattningar med skador

Guld/Smycken

Brosch kamé

Budhistorik (1 bud)

3021841
2017-01-21 21:08:12

2017-01-21 kl 21:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.