Ring 18 k guld diamanter

434578

RING, 18 k matterat samt blankslipat guld, mittdekor av 18 princesslipade diamanter totalt 0,85 ct , kvalité ca TW-W(G-H)/SI, enligt certifikat från Diamant Gilde, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 20,3 g

Ringskena med repor, bruksslitage

Guld/Smycken

Ring 18 k guld diamanter

Budhistorik (15 bud)
3021295
28 000
3021293
25 000
3021290
20 000
3021289
15 500
3021288
9 600

Slutpris SEK:
28 000
2 853 EUR, 3 450 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.