Carl Larsson etsning

434577

CARL LARSSON (1853-1919): Självporträtt, monogramsignerad, 1912, etsning, ca 22,3x29,4 cm; oramad

Gulnad, smärre fläckar

Rum 9, Vagga 3

Carl Larsson etsning

Budhistorik (9 bud)
3020765
750
3020757
700
3020685
650
3020680
600
3020372
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.