Jean-Michel Folon

434573

JEAN-MICHEL FOLON (1934-2005): "The Guitar as a Conductor", signerad Folon, numrerad 4/100, Editions Marquet, färgseriegrafi, ca 84x79 cm

Möjligen smärre bladskada

Fack 54

Jean-Michel Folon
Budhistorik (13 bud)
3020845
900
3020806
850
3020357
3019003
750
3020242
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.