Salongsbord gustaviansk stil

434568

SALONGSBORD, 1900-tal, gustaviansk stil, 2 lådor i sargen, fanérade med bl.a. mahogny, skiva i marmor med gallerkant, beslag och fothylsor i mässing, höjd inkl. gallerkant ca 74, diameter 80 cm

Senare beslag, dragknopp saknas, fanérskador/bortfall

Rum 2

Salongsbord gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3019065
3018691
3018690
1 900
3018689
1 800
3018688
1 700

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.