Ulf Nordström

434565

ULF NORDSTRÖM (samtida): Figurkomposition, signerad och daterad 1989 a tergo, olja på duk, 99x125 cm

Rum 9

Ulf Nordström

Budhistorik (35 bud)
3021894
7 400
3021883
7 200
3021893
7 200
3021883
7 000
3021879
6 800

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.