Hans Brunnström blandteknik

434562

HANS BRUNNSTRÖM (1900-tal): "April -45", signerad H. Brunnström, blandteknik på pannå, ca 126x120 cm

Uppfästningshål, kantskador

Rum 9

Hans Brunnström blandteknik

Budhistorik (13 bud)
3020826
1 900
3020096
1 800
3020825
1 700
3020096
1 600
3020824

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.