Sallongsbord Sengustaviank respetktivt Empirestil

434557

SALLONGSBORD, empirestil, benen 1800-tal sengustavianska helt skulpterade med egyptiska karyatidbyster, förgyllda, höjd 74, diameter 74 cm

Omarbetad, slitage

Rum 8

Budhistorik (33 bud)
3020814
10 000
3020460
9 800
3020813
9 600
3020460
9 400
3020812
9 200

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.