Oljemålning

434550

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Grönskan på andra sidan muren, olja på pannå, ca 56x37 cm

Repor, pannå med spricka

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3020871
1 300
3020868
3020857
3020866
3020857
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.