Soffgrupp jugendstil

434548

SOFFGRUPP, 8 dlr, jugendstil, 1900-talets andra hälft, betsat lövträ, bestående av: soffa, 3 karmstolar, 2 stolar, bord, sidobord, soffans längd ca 122, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage, något kantband löst, smärre fläckar

Rum 11

Soffgrupp jugendstil

Budhistorik (9 bud)
3021053
4 800
3021050
4 600
3021049
4 200
3021048
3 600
3021047

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000