Pall gustaviansk stil

434532

PALL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, öppningbar sits för förvaring, höjd 50, 66x37 cm

Bruksslitage

Rum 21

Pall gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
3020240
550
3019253
500
3016379
450
3013373
3013121

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.