Gustaf Isander etsning

434527

GUSTAF ISANDER (1863-1929): Expansion, signerad och daterad Gustaf Isander 1922, etsning, 22x17 cm, oramad

Veck i marginalen, påskrift i blyerts, ngt gulnad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 3

Gustaf Isander etsning

Budhistorik (14 bud)
3018975
900
3019461
850
3018975
3019459
750
3018975
700

Slutpris SEK:
900
92 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.