Axel Fridell etsning

434526

AXEL FRIDELL (1894-1935): Man i kappa, (Arvid Knöppel),1915, signerad A Fridell, etsning, ca 18,5x14 cm, oramad
LITTERATUR: Asplund 27, Haskel 33

Rum 9, Vagga 3

Axel Fridell etsning
Budhistorik (16 bud)
3021603
3019954
3019954
950
3021601
900
3019954
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.