Ernst Lang oljemålning

434522

ERNST LANG (1800-tal): Piprökande man, signerad Ersnt Lang München, olja på pannå, ca 25x17 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 31

Ernst Lang oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3008933
3019499
3008933

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.