Keshan

434506

ORIENTMATTA, Keshan 1930-tal, medaljong, blommor och palmettslingor på blå botten, 218x136 cm

Obetydligt slitage

Mattor/Textilier

Keshan

Budhistorik (20 bud)
3021682
5 200
3020175
5 000
3021681
5 000
3020175
4 800
3021678
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.