Madeleine Pyk

434503

MADELEINE PYK (född 1934): "Botswana", signerad M Pyk, olja på duk, ca 42x44 cm

Rum 20

Madeleine Pyk

Budhistorik (9 bud)
3020573
9 600
3020479
9 200
3020264
7 000
3019779
6 200
3019196
6 000

Slutpris SEK:
9 600
967 EUR, 1 098 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.