Emilia Linderholm Klafreström glasobjekt

434502

EMILIA LINDERHOLM KLAFRESTRÖM (född 1976): Komposition av kvinna med fåglar, glasobjekt, tryck på glasblock, signerad och daterad Emilia Linderholm Klafreström, höjd inklusive sockel i metall ca 25, 20x2,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 24

Budhistorik (7 bud)
3020379
700
3020071
650
3008776
600
3020070
600
3008776
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.