John Moore pf Ipswich oljemålning

434498

JOHN MOORE OF IPSWICH (1820-1902): Kustbild med segelbåtar i stormigt hav, olja på duk, signerad J. Moore, 30x41 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (5 bud)
3018877
4 200
3018875
3 600
3018874
3016939
3014134

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.