Ardy Struwer glasobjekt

434494

ARDY STRÜWER (född 1939): "Blå Hägring", glasobjekt, tryck på glasblock, signerad Ardy S, numrerad 43/199, höjd inklusive sockel ca 24, 28x5,5 cm

Glas, Konstglas

Monter 24

Ardy Struwer glasobjekt

Budhistorik (13 bud)
3020432
2 400
3020050
3010899
3010897
1 800
3010896
1 600

Slutpris SEK:
2 400
248 EUR, 296 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.