Valandsportföljen 1955

434493

VALADSPORTFÖLJEN, 1955, 21 st, VIII/XXX, litografier, bl a Rolf Alexandersson, Lennart Landqvist, Lars-Erik Ström, varierande mått

Gulnade, smärre skador

Kundcenter

Valandsportföljen 1955

Budhistorik (12 bud)
3021211
3020895
950
3020895
850
3020986
3020895
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.