Valandsportföljen 1954

434488

VALADSPORTFÖLJEN, 1954, 14 st, VIII/XV, litografier, bl a Rune Claesson, Gunnar Larsson, Jörgen Zetterquist, bladmått ca 42x59 resp 59x42 cm

Gulnade, smärre skador

Kundcenter

Valandsportföljen 1954

Budhistorik (16 bud)
3020296
3020886
3020296
3020883
950
3020296
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.