Japanskt träsnitt 1800-tal

434483

JAPANSKT TRÄSNITT (1800-tal): Figurscen, bladmått ca 38x26,5 cm

Skador, fläckar

Orientaliskt, Konst

Fack 1

Japanskt träsnitt 1800-tal
Budhistorik (15 bud)
3020903
1 800
3020902
1 700
3020897
1 600
3020514
3020514
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.