Siri Derkert

434475

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerad i plåten (tryckt signatur), litografi, provtryck, 49x64 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 4

Siri Derkert

Budhistorik (16 bud)
3021228
2 800
3020161
2 600
3021224
2 600
3020161
3019303

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.