Fickur 14 k guld

434474

FICKUR, 14 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, subsekund, innerboett i metall, boettnr: 25772, diameter ca 52 mm, vikt ca 112 g, etui från L. Lundstedt, Kungsgatan 2, Stockholm

Ej funktionstestad, fungerar ej vid uppdrag, SAV garanterar ej funktionen, kantbucklor, löst senare glas i plast, etui med smärre skador

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Fickur 14 k guld

Budhistorik (16 bud)
3021389
6 000
3020359
5 800
3020123
5 600
3010434
5 400
3008982
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.