Astri Bergman Taube Antibes - Sjösala

434472

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 146/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 12/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube

I mapp, oramade, gulnader

Rum 13

Budhistorik (6 bud)
3020572
3011759
1 900
3011759
1 600
3020571
3011759

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.