Lena Linderholm

434467

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 9, Vagga 4

Lena Linderholm
Budhistorik (12 bud)
3020922
3020919
3020888
950
3020875
900
3020687
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.