Carl Eldh skulptur

434465

CARL ELDH (1873-1954): Flickhuvud, signerad C. J. Eldh, gips, höjd ca 23 cm

Nagg

Konst, Skulpturer

Monter 24

Carl Eldh skulptur

Budhistorik (33 bud)
3021197
3 400
3020580
3 200
3021196
3020580
2 800
3021193
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.